ImageField Focus (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Medium
he: בינוני

en: Minimum height
he: גובה מינימלי

en: Minimum width
he: רוחב מינימלי

en: pixels
he: פיקסלים
