ImageField Focus (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Medium
jv: Sedheng

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Minimum width
jv: Ambā minimal

en: pixels
jv: piksel
