ImageField Focus (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Minimum height
ta: குறைந்தளவு உயரம்

en: Minimum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
