ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında
