ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Fields
et: Väljad

en: Original image
et: Algne pilt

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Hide field
et: Peida väli

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
