ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Fields
eu: Eremuak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
