ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Fields
fi: Kentät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
