ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Fields
fr: Champs

en: Original image
fr: Image originale

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: ImageField Tokens
fr: Jetons ImageField

en: Image style
fr: Style d'image

en: Hide field
fr: Masquer le champ

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien
