ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
