ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Fields
is: Svæði

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um
