ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Fields
ja: フィールド

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし
