ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Fields
ka: ველები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Nothing
ka: არაფერი
