ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
