ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Fields
sk: Polia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
