ImageField Tokens (7.x-1.12) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
