Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Buttons
ar: الأزرار

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
