Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Clear cache
be: Пачысціць кэш

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
