Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).

en: %name must be a number.
bs: %name mora biti broj.
