Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Clear cache
fi: Puhdista välimuisti

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.

en: %name must be a number.
fi: %namen on oltava numero.

en: Library
fi: Kirjasto

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
