Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Clear cache
he: ניקוי מטמון

en: Buttons
he: כפתורים

en: Add preset
he: הוסף קבוע מראש

en: Title field
he: שדה כותרת

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: %name must be a number.
he: %name חייב להיות מספר.

en: Library
he: ספריה

en: Image style
he: סגנון תמונה
