Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
hu: %name beállítás biztosan törölhető?

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Clear cache
hu: Gyorsítótár törlése

en: Buttons
hu: Gombok

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Opacity
hu: Átlátszatlanság

en: Delete preset
hu: Beállítás törlése

en: Cache cleared.
hu: A gyorsítótár ki lett ürítve.

en: Add preset
hu: Beállítás hozzáadása

en: Title field
hu: Cím mező

en: Image field
hu: Képmező

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: %name must be a number.
hu: %name értékének számnak kell lennie.

en: Library
hu: Könyvtár

en: slideshow
hu: Automatikus lejátszás

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
