Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Clear cache
id: Bersihkan tembolokan

en: Buttons
id: Tombol

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Cache cleared.
id: Cache telah dibersihkan.

en: Title field
id: Judul bidang

en: Image field
id: Field gambar

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.

en: %name must be a number.
id: %name harus bernilai angka.

en: Library
id: Pustaka

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link field
id: Bidang tautan

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
