Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
