Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ
