Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം
