Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Clear cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Circular
pl: Kołowy

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Delete preset
pl: Usuń ustawienia

en: Cache cleared.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.

en: Create new preset
pl: Stwórz nowe ustawienie

en: Add preset
pl: Dodaj ustawienie

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Aspect ratio of the ImageFlow container (width divided by height).
pl: Proporcje kontenera ImageFlow (szerokość podzielona przez wysokość).

en: Image cursor
pl: Obraz kursora

en: Disables / enables the scrollbar.
pl: Wyłącza / włącza pasek przewijania.

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: %name must be a number.
pl: %name musi być liczbą.

en: Library
pl: Biblioteka

en: Library path
pl: Ścieżka biblioteki

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Select or enter:
pl: Wybierz lub wprowadź:

en: Option %name removed.
pl: Usunięto opcję %name.

en: Library file
pl: Plik biblioteki

en: Normal url
pl: Normalny url
