Imageflow (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
