Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত
