Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Buttons
et: Nupud

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Image field
et: Pildi väli

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link field
et: Lingi väli

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
