Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Link field
eu: Esteka eremua
