Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Clear cache
ka: ქეშის გაწმენდა

en: Buttons
ka: ღილაკები
