Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
