Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Clear cache
tr: Önbelleği temizle

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Title field
tr: Başlık alanı

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.

en: %name must be a number.
tr: %name bir sayı olmalı.

en: Library
tr: Kütüphane

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
