Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم
