Imageflow (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити шаблон %name?

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Circular
uk: Круговий

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Delete preset
uk: Вилучити набір правил

en: Cache cleared.
uk: Кеш очищено

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Image field
uk: Поле зображення

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: Library
uk: Бібліотека

en: Library path
uk: Шлях бібліотеки

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: presets
uk: набори налаштувань

en: Link field
uk: Поле посилання

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: preset
uk: набір налаштувань

en: Reflections
uk: Віддзеркалення

en: Media field:
uk: Медіа-поле:

en: Field Collection field:
uk: Поле колекції полів:

en: slider
uk: повзунок
