Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
