Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin
