Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें

en: Buttons
hi: बटन

en: Library
hi: लाइब्रेरी

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
