Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Clear cache
hr: Isprazni priručnu memoriju

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
