Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.
