Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात
