Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Clear cache
oc: Neteja la memòria cache

en: Buttons
oc: Botons

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.

en: %name must be a number.
oc: %name deu èsser un nombre.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
