Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном
