Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Title field
ps: سرليک ډګر
