Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Clear cache
ro: Golire cache

en: Buttons
ro: Butoane

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: %name must be a number.
ro: %name trebuie să fie un număr.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
