Imageflow (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Clear cache
sk: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť

en: Delete preset
sk: Odstrániť predvoľbu

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Library
sk: Knižnica

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
