Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Clear cache
bg: Изчисти кеша

en: Source
bg: Източник
