Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Source
ca: Font

en: Buttons
ca: Botons

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Minified
ca: Minimitzat

en: Title field
ca: Camp títol

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: Library
ca: Biblioteca

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
