Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: None
cs: Žádné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Source
cs: Zdroj

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: Library
cs: Knihovna

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
