Imageflow (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Unknown
da: Ukendt

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Clear cache
da: Ryd cache

en: Source
da: Kilde

en: Buttons
da: Knapper

en: Minified
da: Minificeret

en: Delete preset
da: Slet forvalg

en: Cache cleared.
da: Cache ryddet.

en: Title field
da: Titelfelt

en: Image field
da: Billedfelt

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: %name must be a number.
da: %name skal være et tal.

en: Library
da: Bibliotek

en: Image style
da: Billedformat

en: Link field
da: Link-felt

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
